DELEGO

Akıllı evinizi kontrol etmek için benzersiz bir çözüm

Delégo Panel

IP bağlantılı, yerleşik duvar montajı için dokunmatik ekran panelleri. Sabit denetleyici iş istasyonlarının oluşturulması ve multimedya sistemlerinin entegrasyonu için idealdir. Seri, siyah plastik çerçeveli 5″ ve 8″ kapasitif ekranlı paneller; 5″ versiyonu içinalüminyum çerçeve mevcuttur.

Delégo, mobil (iOS ve Android akıllı telefonlar ve tabletler), sabit (PC ve MAC) ve duvara monte (Delégo-Panel dokunmatik ekran panelleri) cihazlardan erişilebilen bir KNX standart sisteminin denetimi ve kontrolü için bir sistemdir. Delègo, doğrudan internete maruz kalan ve Ekinex bulutu aracılığıyla WoT (Web of Things) hizmetlerine bağlanan kompakt bir sunucu cihazına dayanmaktadır.

Çok yönlü Delégo, modern bir KNX standart konut binasının ışık, iklim, motorizasyon ve enerji kontrolü için uygun, çok yönlü bir çözümdür ve multimedya, video gözetimi ve izinsiz giriş önleme sistemleri ile entegre edilebilir. Kullanıcı evden ve ev dışından akıllı telefonu, tableti veya PC/Mac’i ile etkileşime girer, ancak mülk içinde Ekinex duvar ürünleri ile birlikte Delégo-Panel serisi dokunmatik paneller aracılığıyla sistemi kontrol etmek de mümkündür. veya Amazon ve Google asistanlarına verilen sesli komutlar aracılığıyla.

Sezgisel Hem Android hem de IOS için kullanılabilen Delégo uygulaması, her tür cihazla koordineli benzersiz bir kullanıcı deneyimi sunarak çeşitli alanlarda gezinmenize, sistem durumunu grafik haritalarda görüntülemenize ve türünüze göre istediğiniz ayarlara hızlı bir şekilde erişmenize olanak tanır.

Kullanıcı aynı zamanda senaryoları, zaman çizelgelerini, alarm sinyallerini ve kontrol tüketimini ve yardımcı programları çok basit ve sezgisel bir şekilde yönetebilir. ölçeklenebilir Delégo, hizmet sektörü binaları için de uygun, ölçeklenebilir bir çözümdür: sunucu cihazı, çevre birimleri Modbus iletişim protokolü ile entegre eder, blok programlama arayüzü ile gelişmiş mantık fonksiyonları sağlar ve hem emilen hem de üretilen termal ve elektrik enerjisi tüketim verilerinin depolanmasına izin verir.

Binanın teknolojik sistemleri, sunucu cihazına entegre edilmiş Web sunucusunda yapılandırılmış sinoptikler ve grafik sayfalar kullanılarak görselleştirilebilir.

Otomatik Ekran Yönü

En iyi kullanıcı deneyimini sağlamak için Delègo uygulamasında, kullanıcının en yaygın mobil uygulama deneyiminden ne beklediğini yansıtan pürüzsüz ve doğal bir otomatik ekran yönlendirme işlevi (ayarlar menüsünde etkinleştirilebilir) bulunur. Dikey arabirim (dikey yönlendirmeli) özellikle akıllı telefonlarda gezinme için uygundur ve 5″ Delègo paneli için yapılandırılırken, Manzara arabirimi (yatay yönlendirmeli) bir PC veya tablette deneyimi pürüzsüz ve keyifli hale getirir ve 8 ” Delègo paneli, duvar kutusuna doğru kuruluma izin verir. Arayüzün dönüşü, tüm sistemle tutarlıdır, böylece kullanıcı, tercih ettiği duruşa uyum sağlayan unsurlar üzerinde tam kontrole sahip olabilir.

Teknik veri

Güç: Ethernet Üzerinden Güç (PoE)

Bağlantı: LAN 100baseT Tür: LCD HD IPS 5 “HD IPS LCD 8”

Renkler: 16.7 milyon renk (gerçek renk)

Çözünürlük: 1280 x 720

Dokunmatik ekran: kapasitif çoklu dokunma hareketleri ve desteği

Hoparlörler: Dahili amplifikatörlü yüksek tanımlı ses, 2W

Mikrofon: yankı önleme ile entegre yüksek çözünürlüklü

İşletim Sistemi: Android

Sertifikalar: CE / FCC sınıf B / FCC bölüm 15 / RoHS / WEEE

Temel özellikleri

Dış boyutlar: 132 x 81 x 14 mm (U x Y x D)

Model 5 “; 224 x 149 x 16 mm (U x Y x D) model 8”

Ekran boyutu: 104 x 58 mm (U x Y)

Model 5 “; 183 x 103 mm (U x Y) model 8” Yön: dikey (5 “) ve yatay (8”)

Plastik çerçeve: siyah

Alüminyum çerçeve: Mevcut Model 5″

Model 5″ uyumlu gömme montajlı kutu: gömme kutu 2M (örn. BTicino mod. 502E); yuvarlak çaplı 60 mm kutu (es. Gewiss mod. 24232); gömme kutu 3M (örn. BTicino mod. 503E)

Model 8″ uyumlu gömme montajlı kutu: Örneğin. BTicino modu. 16204 alternatif olarak gömme montajlı kutu tipi 504

(bilgi için lütfen EkinexTurkiye teknik desteğe başvurun)

a