senaryo anahtarları

Estetik ve işlevsellik

Termostatlı Senaryo Anahtarları

Farklı modellerde, entegre LED’lerde ve iki özel tuşta mevcut olan Ekinex® oda kontrolörler, yüksek performansları ile en farklı ihtiyaçları karşılayabilecek niteliktedir.

FF serisi Ekinex® termostatları ve ilgili aksesuarları, çeşitli ihtiyaçları karşılayacak varyasyonlar. Baz, EK-EP2-TP termostatları ile temsil edilir ve EK-EQ2-TP (bağıl nem sensörü ile); her biri bir KNX iletişim modülünü entegre eder.

Cihaz (a) 60 mm sabitleme delikleriyle donatılmış yuvarlak (c) veya kare (d) bir gömme montaj kutusuna montaj için uygundur ayrı. Her bir termostat, gerekli olması durumunda, aynı zamanda, ilgili metal desteği (e) ile birlikte teslim edilir. ayrı sipariş edilir.

Bir terminal bloğu teslimatı tamamlar. Basmalı düğmeler, bir çalışma yüzeyi (sallayıcılar) ve bir çerçeve ile tamamlanmalıdır. Rock’çılar mevcuttur kare şekli, plastik malzeme, alüminyum veya çeşitli renk ve kaplama varyasyonlarında Fenix ​​NTM®.

Özel bir set termostat işlevleri için sembollere sahip iki özelleştirilmiş rocker (b) içerir. Her termostat entegre Serbestçe programlanabilen LED’ler: örnek olarak, durum geri bildirimi veya gece yönlendirme ışığı olarak zaman. LED’ler için iki renk kombinasyonu mevcuttur: mavi / yeşil veya kırmızı / beyaz. kare çerçeveler vardır Form (g) ve Flank (f) olmak üzere iki şık alternatifte mevcuttur ve aynı malzeme, renk ve rock’çılarda olduğu gibi bitirme. Termostatın ‘NF versiyonu çerçevesiz olarak monte edilir ve bir yan ile sağlanır.

Beyaz veya siyah renkli profil. Termostatlar, benzersiz sinyal veri yolu kablosuna bağlanır ve yardımcı güç kaynağı gerektirmez; cihazlar SELV (Emniyet Ekstra Düşük Voltaj) voltajında ​​​​güçlendirilir, bu nedenle çok daha yüksek bir güvenlik seviyesi sunar. geleneksel komutlar Konfigürasyon ve devreye alma, ETS® yazılımı aracılığıyla gerçekleştirilir.

a